Bilgisayardan cep telefonuna şarkı nasıl yüklerim?


bilgisayardan cep telefonuna bağlanma,bilgisayardan cep telefonuna internet

Telefonun markası ister Nokia, ister Samsung, isterse de İphone olsun bilgisayardan cep telefonuna tema,müzik,video ve uygulama atmanın yolları aynıdır. Bilgisayardan cep telefonuna şarkı vb. uygulama atabilmek için öncelikle cep telefonunuzu alırken kutunun içinde verilen cd den telefonunuzun programını kurunuz. Programı kurup, cep telefonunuzu veri aktarım kablosu (data kablosu) ile bilgisayarınıza bağlayıp program aracılığı ile atabilirsiniz.

Diğer bir yol ise, laptopların hemen hemen hepsinde bulunan hafıza kartı okuyucusunu kullanmaktır. Telefonun hafıza kartını çıkarıp, laptopun kart okuyucusu bölümüne yerleştirerek bilgisayarınızdan hafıza kartına müzik yollayabilirsiniz.

Bilgisayardan cep telefonuna şarkı atmanın en kolay ve uğraşsız yolu ise, bluetooth özelliğini kullanmaktır. Masaüstü bilgisayarlarda bluetooth olmadığından 5-10 TL vererek bluetooth alıp masaüstü bilgisayarınızdan cep telefonunuza şarkı atabilirsiniz. Laptopların hemen hemen hepsinde bluetooth özelliği vardır. Laptopunuz varsa telefonun bluetoothunu aktifleştirerek, göndermek istediğiniz dosyanın üzerine gelip sağ tıklayın. Açılan pencereden Gönder > Bluetooth kısmını seçerek telefonunuza dosyaları gönderebilirsiniz.
İnternet kampanyanız varsa, cep telefonunu bilgisayara bağlayarak cep telefonundaki interneti bilgisayarda kullanabilirsiniz.

Cep telefonunu modem olarak kullanma video anlatım

Revisions

Tags: , , , ,

11 Responses to “Bilgisayardan cep telefonuna şarkı nasıl yüklerim?”

 1. erhan 01 Ekim 2012 at 11:20 #

  bilgisayardan cep telefonuna şarkı göndermeyi videolu anlattığınız için teşekkürler.

 2. zagros 07 Ekim 2012 at 15:16 #

  sa kardeş hafız kartını kart okyucuna takıp bilgisayara takıyorm tek sorun müzik atamıyorm soyle bi detaylı bilgi verirseniz

  • admin 08 Ekim 2012 at 00:12 #

   öncelikle bilgisayarım a ve ordanda hafıza kartının içine tıklayın. hafıza kartında muzık klasörünüze gelip ekranı sımge durumunda kucultun. kopyala yapıstır yaparak muzıgı hafıza kartınıza atabilirsiniz. iyi günler.

 3. ziyaretçi 12 Ocak 2013 at 14:10 #

  kart okuyucusu ne? Pc aparatı ne? bunları açık açık lütfen bana anlaın hiçbişey bilmiyoruuumm..

 4. admin 12 Ocak 2013 at 18:38 #

  Merhaba, kart okuyucusunu bilgisayarcılarda bulabilirsiniz. Telefonunuzun hafıza kartını bilgisayarınıza bağlamaya yarar.

 5. hasan basri 19 Ocak 2013 at 16:41 #

  masa üstü bilgisayardan cep telefona en kolay müzik nasıl atılır cep telfonun blututunu açıyorum sonrası yok lütfen bilginize ihtiyacım var

 6. admin 25 Ocak 2013 at 14:16 #

  bilgisayarınızdan Bluetooth programını açarak telefonunuz ile eşleştirin. Daha sonra göndermek istediğiniz şarkının üstüne sağ tıklayarak gönder > Bluetooth olarak seçin. Daha sonra telefonunuzun adını listeden bulup seçerek gönder butonuna tıklayınız.

 7. ilayda 01 Mayıs 2013 at 18:10 #

  merhaba telefonum samsung galaxi pocket telefonuma şarkı yüklemek istiyorum. Ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. ara kabloyu hem bilgisayara hem de telefonuma taktım şimdi ne yapacağım ? :P ( acil cevap ) -_-

 8. emre 07 Temmuz 2013 at 08:45 #

  sa ben emre bluetootu indire bilmiyiz

 9. zeynepp 12 Eylül 2013 at 13:46 #

  kart okuyucu olmazsa yapabilirmiyim????

Trackbacks/Pingbacks

 1. Cep telefonunu modem olarak kullanma | İnternetteki Bilgi Arşiviniz.. - 19 Kasım 2012

  [...] Bilgisayardan cep telefonuna şarkı nasıl yüklerim? İnternette canım sıkılıyor, ne yapmalıyım? [...]

Bir Cevap Yazın